Przeprowadzimy doradztwo i szkolenia dla Twojego biznesu

Potrzebujesz pomocy w  postaci środków doradczych dla swojego biznesu lub pozyskaniu środków w postaci dotacji lub dofinansowań? W razie pytań skontaktuj się z nami.

Przeprowadzimy doradztwo i szkolenia dla Twojego biznesu

Potrzebujesz pomocy w  postaci środków doradczych dla swojego biznesu lub pozyskaniu środków w postaci dotacji lub dofinansowań? W razie pytań skontaktuj się z nami.

O Nas

Wsparcie Dotacyjne jest inicjatywą grupy osób, które połączyła wspólna pasja w zakresie profesjonalnych usług szkoleniowych. Zaistnieliśmy na rynku w 2015 roku. Od tamtej pory z naszych usług skorzystało wiele firm działających w różnych sektorach biznesowych. O zadowoleniu naszych klientów świadczą ich rekomendacje, z którymi zapoznać można się tutaj.

Oprócz świadczenia profesjonalnych usług doradczo-szkoleniowych, w obszarze naszych działań jest także pozyskiwanie dofinansowań z funduszy krajowych i europejskich. Dzięki nabytemu doświadczeniu, jesteśmy specjalistami w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw, które poszukują dla siebie nowych rozwiązań przy pomocy środków uzyskanych ze wsparcia. Nasza kadra monitoruje projekty krajowe, międzynarodowe i unijne na bieżąco, co pozwala nam oferować klientom najlepiej spersonalizowane usługi. 

W naszej ofercie znaleźć można szkolenia otwarte, które organizujemy na terenie całego kraju, a także szkolenia zamknięte w każdej lokalizacji w Polsce. W ramach partnerstwa współpracujemy z wieloma europejskimi podmiotami gospodarczymi o podobnym charakterze, co pozwala na obecność naszej firmy na rynkach poza granicami naszego kraju.

Nasza oferta

Nasza oferta

Szkolenia dla firm

Organizujemy specjalistyczne szkolenia i usługi doradcze dla firm działających w dowolnym sektorze gospodarki. Oferujemy bardzo szeroką gamę zagadnień szkoleniowych, przez co nasza oferta może być atrakcyjna dla firm o różnym charakterze działalności. Poza różnorodnością tematyczną, nasze szkolenia mają także różne stopnie zaawansowania – od wprowadzających w dany temat, po wysoce specjalistyczne. Zarówno usługi doradcze jak i szkoleniowe mogą być w całości darmowe i dofinansowane ze środków dotacyjnych, gdyż nasza firma posiada certyfikację Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, jako kwalifikowany dostawca takich usług. Decydując się na szkolenie swojej kadry, przedsiębiorstwo podnosi morale swoich pracowników oraz zwiększa poziom ich integracji. Po przeprowadzonej usłudze dbamy, by szkoleni pracownicy mieli stały dostęp do uzyskanej wiedzy, dlatego zapewniamy stałą możliwość skorzystania z porad trenerów nawet, gdy czas szkolenia dobiegnie końca.

Posiadamy międzynarodowe certyfikaty ISO 9001:2015 i SUS 2.0, co pozwala nam gwarantować najlepszą jakość naszych szkoleń oraz zapewniać najwyższe standardy wszystkich świadczonych przez nas usług. Nasi trenerzy należą do najbardziej wykwalifikowanych na rynku, a ich wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi pozwala na prowadzenie zajęć z należytym przygotowaniem merytorycznym w miłej atmosferze. 

Dofinansowania i dotacje

Oferujemy także pomoc w pozyskaniu i obsłudze środków z funduszy krajowych i europejskich. Zajmujemy się całym procesem wsparcia finansowego przedsiębiorstwa na dowolne cele. Procedura dofinansowania wiąże się z przygotowaniem bardzo dużej ilości dokumentów, przez co cały proces staje się czasochłonny i skomplikowany, a dla wielu firm wręcz odstraszający. To w naszych kompetencjach leży przygotowanie całości materiałów oraz ich kompilacja, a następnie przedłożenie ich podmiotom udzielającym wsparcia.

Nasz zespół zajmuje się szczegółowym opracowaniem wniosków i doradztwem na każdym etapie korzystania z programów finansowania środków. Pozyskane fundusze nasi klienci mogą przeznaczyć na szeroko pojętą inwestycje w przedsiębiorstwo, przez co stajemy się gwarantem pewnego sposobu na zaoszczędzenie pieniędzy dla każdej firmy, która się do nas zgłosi. Za punkt honoru stawiamy sobie zadowolenie klienta, toteż sfinalizowanie transakcji z wykorzystaniem środków z dostępnych projektów jest dla nas priorytetem. Szczegółowo analizujemy specyfikę działania naszych klientów i na tej podstawie ustalamy jakie cele mają być osiągnięte, by zaspokoić ich potrzeby. Do każdego z klientów podchodzimy indywidualnie, co pozwala na całkowitą personalizację usługi oraz właściwe dopasowanie odpowiedniego dla ich potrzeb programu dotacyjnego. Trzeba pamiętać, że dofinansowanie można pozyskać także z innych źródeł niż Unia Europejska. Nasza firma specjalizuje się w monitorowaniu dostępnych projektów krajowych i międzynarodowych, dlatego też stale aktualizujemy i wzbogacamy szczegóły naszej oferty. 

Nasz zespół

Nasz zespół

Adrian Sajdak

właściciel

Tomasz Zielonka

doradca ds. funduszy unijnych

Kinga Ślósarczyk

menadżer

Gabriela Kraka

koordynator

Katarzyna Lepiarz

kierownik ds. księgowych

Karim Bekkouche

doradca ds. funduszy unijnych

Zaufali Nam

Zaufali Nam

Skontaktuj się

Kontakt

Nr telefonu: +48 555 555 555
Email: kontakt@wsparciedotacyjne.pl
Never Average Adrian Sajdak
NIP 551-262-23-39
REGON 362195523
ul. Wojska Polskiego 20, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska
belka_POWER_JPG_kolor[1979]